Kunst & CultuurOnderwijs Ooststellingwerf

OOSTERWOLDE, Kampus (Quadoelenweg 29a)

lokaal tijd cursus docent(en)
  maandag  
danszaal (vanaf 14:30 bezet) 15:00-16:00 jazz 1 Brigitte Hoogkamp
  16:00-17:30 jazz 3 & 4 Brigitte Hoogkamp
  17:30-19:00 jazz 5 Brigitte Hoogkamp
  19:00-20:30 volwassenen (20+) Brigitte Hoogkamp
002 17:30-18:10 klarinet (eens per twee weken) Daphne Schrama
004 14:00-20:15 slagwerk Henri de Boer
005 12:30-17:30 zang Mirjam Cornelisse
006 14:40-20:40 gitaar Arjan Buter
007 14:20-20:00 keyboard Arjan Kiel
       
  dinsdag    
danszaal (vanaf 15:45 bezet) 16:00-20:00 hiphop/streetdance Malu Dance Company
002 15:15-16:45 theater - groep 1 Philippien Bos
002 17:00-18:30 theater - groep 2 Philippien Bos
005 15:00-20:00 dwarsfluit Anneke Dijkshoorn
006 12:00-21:00 saxofoon Sietske Trinks
007 14:00-20:30 piano Elvire Boelee
       
  woensdag
danszaal (vanaf 14:30 bezet) 15:00-15:45 kidsdance (vanaf 3,5 jaar) Brigitte Hoogkamp
  15:45-16:30 kidsdance (vanaf 6 jaar) Brigitte Hoogkamp
  16:30-17:30 jazz 2 Brigitte Hoogkamp
  17:30-19:00 DansTalent! Brigitte Hoogkamp
  19:00-20:15 volwassenen (40+) Brigitte Hoogkamp
002 15:45-18:00 viool Idwine van Dinteren
004 13:10-20:00 slagwerk Henri de Boer
005 13:30-17:30 zang Mirjam Cornelisse
006 14:00-19:50 gitaar Arjan Buter
007 14:00-19:30 koper Sipko Feikens
       
  donderdag    
danszaal (vanaf 16:15 bezet) 16:30-20:30 hiphop/streetdance Malu Dance Company
002 15:00-16:00 gitaar Arvan Blok
004 17:15-20:00 djembé Moustapha Seck
007 13:15-19:20 piano Elvire Boelee
       
  vrijdag    
danszaal 17:00-17:45 dansmix 6+ Eijer Producties
  17:45-18:45 dansmix 9+ Eijer Producties
005 12:30-16:00 zang (eens per twee weken) Mirjam Cornelisse
006 13:50-18:40 gitaar Arjan Buter
007 14:20-17:50 keyboard/piano Arjan Kiel
       
APPELSCHA, RIEMSOORD (Riemsoord 140)
  dinsdag    
  15:30-17:30 blokfluit Victoria Nair-Price
       
OLDEBERKOOP, DE TJONGELING (Willinge Prinsstraat 16)
  dinsdag    
  15:30-17:00 gitaar, keyboard Menno Bonnema
       
DONKERBROEK, PRO REGE (Herenweg 72)
  donderdag    
  14:50-16:30 koper John Blanken
       
ELSLOO, Proathus (Hoofdweg 29)
  vrijdag    
  17:00-19:15 koper Hans Jonker